Бальні та сучасні танці

Бебі Денс (від 3 років)

Субота 10:30 – 11:30

Бальні танці  (від 5 років)

Вівторок 17.00-18.00

Субота 11:30 – 12:30Бальні танці для дітей

Сучасним батькам не так легко вибрати заняття для свого малюка. Визначальним, поза всякими сумнівами, має бути бажання дитини.
Перше що варто спробувати – дитячі бальні танці. Юних танцюристів видно за королівською поставою, грацією та цілеспрямованістю. Бальні танці для дітей допоможуть сформувати правильну поставу, підвищать витривалість, поліпшать роботу серцево-судинної системи, зміцнять м’язи і розвинуть стресостійкість. Крім фізичного здоров’я сучасні бальні танці для дітей сприяють всебічному розвитку особистості: тренування покращують моторику і координацію рухів, сприяють розвитку музичного слуху, допомагають подолати власні страхи і комплекси, вчать зібраності і дисциплінованості і розкривають творчий потенціал дитини.
Досвідчені педагоги схиляються до думки, що чим раніше познайомити чадо з цим видом діяльності, тим більше шансів на успіх у нього буде в майбутньому.
Ми розуміємо наскільки важливо чітко, грамотно і на доступному для малюків мовою пояснити новий матеріал. Адже саме завдяки успіхам в юному віці закладається база, яка потім відкриє сьогоднішнім учням дорогу в казковий світ танцю.

БЕБІ ДЕНС

У нашому центрі проводяться заняття і для найменших танцюристів, діточок від 3-х років.
Заняття проходять в ігровій формі, що дозволяє дітям з інтересом та задоволенням засвоювати нові рухи і вправи.
На танцювальних уроках дітям даються основи хореографії, вправи, спрямовані на розвиток пластики тіла, розтяжки, зміцнення м’язового корсету, формування правильної постави.
Крім безсумнівної користі танців для фізичного розвитку, одночасно у дитини розвивається почуття ритму, музикальність, здатність чути і сприймати музику. А заняття в групі допомагають поліпшити комунікабельність, розвинути дисципліну, адаптувати дитину до спілкування в колективі.