Школа брейк дансу

БРЕЙК ДАНС

 

  

БРЕЙК ДАНС – це СТИЛЬ ТАНЦЮ, що поєднує в собі дивовижну пластику та видовищність. При цьому, цей стиль може ОПАНУВАТИ КОЖНИЙ. Не потрібно мати спеціальну підготовку, щоб почати танцювати брейк данс.

Чому варто обрати брейк данс?
1. Опанувавши цей вид танцю, ви навчитесь відчувати своє тіло, станете набагато сильнішим, отримаєте позитивні емоції, зможете реалізуватися у творчості.
2. Брейк данс викликає велику ЗАЦІКАВЛЕНІСТЬ У ХЛОПЦІВ будь-якого віку, які не часто висловлюють бажання займатись танцями.
3. Для бі-боїв дуже важлива честь команди. Будучи в команді, ви зможете виявити свої лідерські здібності та розвинути КОМАНДНИЙ ДУХ.

Історія брейк дансу. Брейкінг виник на стику декількох танцювальних стилів, що були популярними в Америці в 1970-ті роки. Брейкінг ліг в основу танцювального стилю хіп-хоп. Також можна помітити, що брейк данс дуже схожий на традиційний бразильський танок – капоейра.

Основні елементи брейку:
Toprock або Shuffle – рівень, на якому танцор виконує рухи ногами (стоячи). Downrock або Footwork – рухи ногами в той час як  вага тіла тримається на руках.
Freezes – фрізи, завмирання та фіксація в незвичайній, часто акробатичній позі. У своїй більшості брейкери намагаються виконати фрізи у власній манері, кожен танцюрист має в своєму арсеналі декілька особливих фризів.
Power Moves або Air Moves – найбільш видовищні та складні рухи, що включають в себе обертальні та акробатичні елементи.
Floats – збереження рівноваги при обертанні тіла на руках.