Малювання та живопис

Малювання та живопис

Наш викладач
Олена Канюка

Я з дитинства помічала красу цього світу навіть в дрібницях, думала образами і дуже любила малювати. Займалася в різних творчих студіях, очолювала редколегію в школі і мріяла стати мултіплікатором, або дизайнером одягу. Я стала психологом, але любов до малювання і зараз мене надихає і допомагає в роботі з дорослими і дітьми.

Ми всі від природи творці! Кожна людина бачить світ по своєму і здатна розкрити свій талант, виразити внутрішній стан за допомогою малюнка. Завдяки малюванню ми починаємо звертати увагу на красу навколишньої природи, цінувати, смакувати кожну мить життя. Для діток малювання допомагає, в першу чергу, розвинути дрібну моторику, яка стимулює певні ділянки мозку і впливає на розвиток мислення, мовлення, координації зорової і рухової пам’яті.

Крім того, заняття малюванням розвиває уяву, виробляє цілеспрямованість і дисципліну. Діти вчаться самовиражатися, взаємодіяти один з одним, цінувати свою працю, терпляче виправляти свої помилки та бачити наскільки світ різноманітний, як по різному його сприймають інші люди. Малювання це відмінний навик для розвантаження розуму, підняття настрою. Це медитація, універсальна мова для взаємодії зі своєю душею, а також прекрасний спосіб провести добре час в родинному колі та з друзями.

Дорогі батьки та дітки, приєднуйтесь до наших занять і творчих експериментів!

Оскільки немає меж в удосконаленні, художник розвивається постійно, тому я зараз проходжу навчання в таких школах:

  1. Художня школа Всем Арт (техніка малювання швидких малюнків скетчінг).
  2. Школа ілюстрації Віри Попової.
  3. Школа комп’ютерної графіки та цифрового малюнка ArtCraft.
  4. Школа сучасного живопису Акбірова Арт.